ASYSTENTKA BIURA - oferta pracy

2.03.2016
praca asystentki

W związku z dynamicznym rozwojem firma 4change akademia biznesu, poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENTKA BIURA
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Wsparcie właściciela firmy w jego codziennych obowiązkach
  • Pomoc i koordynacja procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych realizowanych przez firmę 4change akademia biznesu
  • Pomoc w przygotowaniu różnego rodzaju materiałów na potrzeby projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych
  • Dbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie polityki HR
  • Bieżące raportowanie wyników swojej pracy do przełożonego

Wymagania:

  • Pozytywnego nastawienia, poczucia humoru i otwartości na ludzi
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widzenie kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem i pracą
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, rzetelność w działaniu
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o podstawę i premię uzależnioną od efektów pracy
  • Warunki do zdobycia nowych umiejętności i bogatego doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy i otoczenie sprzyjające rozwojowi

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.

razy skomentowano