MALARZ DROGOWY - oferta pracy

30.05.2017
logo firmy unistop

4change akademia biznesu dla swojego Klienta firmy UNISTOP poszukuje Kandydatów.

Oznakowanie dróg, autostrad, parkingów, skrzyżowań w najwyższym standardzie, to cel firmy Unistop. Pomagamy realizować remonty dróg i nowe inwestycje drogowe. Stale współpracując z generalnymi wykonawcami, samorządem terytorialnym i inwestorami indywidualnymi.
Unistop – droga bez przeszkód

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu:
Kandydata na stanowisko:
MALARZ DROGOWY
Miejsce pracy: Czeladź
woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Oznakowanie poziome dróg, parkingów
  • Zabezpieczenie ruchu drogowego
  • Wsparcie współpracowników przy montażu i demontażu oznakowania ruchu drogowego

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • Współpracy w zespole i zaangażowania
  • Pracowitość oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

To, co chcemy zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej sytuacji na rynku
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu zawodowego

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

razy skomentowano