O nas

4change akademia biznesu buduje swoje doświadczenie w szkoleniach działów sprzedaży i handlowych od 2010r. Nasza specjalizacja to właśnie sprzedaż, doradztwo oraz rozwój działów sprzedaży. Z naszych usług korzystają managerowie oraz sprzedawcy z małych i średnich Firm, jak i korporacje funkcjonujące na terenie całej Polski. Lubimy sprzedaż i chcemy się dzielić naszym doświadczeniem.

Magdalena Kucharzewska

Magdalena Kucharzewska

właściciel, szkoleniowiec - trener

Jestem trenerem z powołania i od kiedy pamiętam inspiruję środowisko do zmian !
 
Również Ciebie od dziś zapraszam do wyjścia poza swoją strefę komfortu i tym samym zapraszam do kształtowania tego, co jest dla Ciebie ważne. Zmiana towarzyszy mi w każdym etapie mojego życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Uwielbiam zmiany!

Czerpię radość z pracy realizując działania rozwojowe w firmach w ramach szeroko pojętej sprzedaży i obsługi klienta. Uważam, że Obsługa Klienta jest sztuką, o którą wszyscy powinniśmy dbać realizując proces sprzedaży. Uczestniczę także jako zewnętrzny konsultant w procesach rekrutacji oraz innych działaniach rozwojowych w firmach o różnej skali działania. To spojrzenie z zewnątrz i doradztwo jest wartością, do której przedsiębiorcy zaczynają przywiązywać coraz większa wagę na dzisiejszym rynku.  

Swoją firmę 4change akademia biznesu założyłam z myślą, aby pomagać wszystkim przedsiębiorcom budować dobre miejsca pracy, zwiększać zaangażowanie pracowników, poprawiać obsługę klienta, budować efektywne działy sprzedaży oraz kształtować skutecznych managerów.  

Formalnie moje wykształcenie rozpoczęłam od Wydziału Matematyki Politechniki Śląskiej na kierunki Statystyka i Ekonometria, które ukończyłam z wyróżnieniem. Podstawy ekonomi i biznesu poszerzałam na Katedrze Finansów na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Projektami uzupełniły moją wiedzę o istotne zagadnienia z punktu widzenia aktualnie prowadzonych projektów.  

Moją pasją są ludzie. Wspieram innych w rozwoju i działaniu, w którym sami wybierają kierunek, ucząc się nowych kompetencji oraz realizując swoje cele, czyli marzenia z datą realizacji.

Od 2006r. nabywałam doświadczenie i poszerzałam swoje kompetencje w zakresie funkcjonowania działów Human Resources w dużych korporacjach. Tworzyłam efektywne działy rekrutacji oraz szkoleń. Brałam udział w procesach związanych z budowaniem ścieżek karier oraz lojalności pracowników, poszerzaniem kompetencji działów wewnętrznych, jak i zewnętrznych dużych korporacji. Wspierałam aktywnie działy sprzedaży w szkoleniach sprzedażowych, procedurach obsługi klienta czy w rozwoju kompetencji związanych z zarządzaniem ludźmi. Kierowałam zespołami, pełniłam funkcje doradcze, koordynowałam projekty. Moją największą pasją są procesy w dziale sprzedaży. Uważam, że to one właśnie są podstawą każdej działalności. Ich efektywne funkcjonowanie może pozwolić na stabilny rozwój każdej firmy.

Wierzę, że masz niezbędny potencjał do realizacji tego, czego tylko zapragniesz! Zachęcam Cię, aby już dziś zrobić pierwszy krok.