PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – Dział Logistyki Magazynowej - oferta pracy

4change akademia biznesu dla jednego ze swoich kluczowych Klientów poszukuje Kandydatów.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, aktualnie poszukujemy do zespołu Kandydata
na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – Dział Logistyki Magazynowej
Miejsce pracy: Błonie

Zakres zadań na tym stanowisku, będzie obejmował:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż kompleksowych usług firmy, powierzchni magazynowej w centralnej Polsce oraz usług dodatkowych
  • Obsługę klientów, poprzez utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami Firmy ze swojego portfela
  • Rozpoznawanie i analizę potrzeb klientów oraz uzgadnianie optymalnych rozwiązań, przygotowanie ofert sprzedaży i negocjowanie warunków
  • Analiza i monitoring płatności klientów
  • Tworzenie raportów handlowych i bieżące raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego

To, czego od Ciebie oczekujemy, to:

  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy – mile widziane doświadczenie w branży logistycznej, transportowej, bądź pokrewne
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymania kontaktów z Klientami Firmy
  • Umiejętności strategicznego myślenia, kreatywności oraz inicjatywy w działaniu
  • Zdolności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • Wykształcenia min. średnie – mile widziane wyższe kierunkowe np.: transport, logistyka
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie bardzo dobra znajomość innych języków obcych)
  • Znajomości systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne (np. program SAP), będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałej organizacji i umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

To, co Firma chce Ci zaproponować:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • Perspektywę rozwoju i zaplanowaną ścieżkę kariery
  • Miłą i przyjemną atmosferę w pracy oraz dogodne warunki do poszerzania swoich umiejętności i kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i premię uzależnioną od efektów pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późń. zm.)

razy skomentowano