PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - OFERTA PRACY

Oferta pracy

4change akademia biznesu dla swojego klienta, firmy NETICO poszukuje pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
miejsce pracy: Mysłowice, Oświęcim, Katowice, Sosnowiec

Zakres obowiązków:

• Bezpośrednie i pośrednie pozyskiwanie klientów na rynku
• Kompleksowa oraz długofalowa obsługa klienta
• Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie długoterminowych relacji
z klientami
• Realizacja celów biznesowych w ramach sprzedaży bezpośredniej
• Nadzór nad terminowością i realizacją składanych zamówień
• Systematyczna obserwacja konkurencji oraz analiza jej działań na wskazanym terenie
• Odpowiedzialność za rozwój biznesu w powierzonym sektorze rynku
• Bieżące raportowanie efektów swojej pracy do przełożonego

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pośredniej (mile widziane w branży telekomunikacyjnej )
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
• Samodzielność, sumienność oaz efektywność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Dobra organizacja pracy
• Orientacja na wynik
• Otwartość i komunikatywność
• Gotowość do pracy w terenie
• Wykształcenie minimum średnie
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie telekomunikacyjnej ze stabilną pozycją na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pakiet specjalistycznych szkoleń technicznych i sprzedażowych
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w połączeniu z systemem prowizyjnym
• Komputer, telefon komórkowy

Proszę o wysyłanie dokumentów zawierających klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)”.

razy skomentowano