SPECJALISTA DS.OBSŁUGI KLIENTA - oferta pracy

2.03.2016
SUKCES

Firma 4change akademia biznesu dla swojego klienta, firmy współpracującej z firmami na ternie Unii Europejskiej, poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

• Doradztwo i sprzedaż stoisk wystawienniczych oferowanych przez firmę
• Obsługa stałych Klientów firmy oraz koordynacja zamówień
• Telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów dla firmy
• Sporządzanie ofert handlowych, w tym wycen i specyfikacji
• Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
• Raportowanie swojej pracy do przełożonego

Wymagania:

• Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe) architektura, budownictwo lub pokrewne
• Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny)
• Mile widziane min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doskonałe umiejętności nawiązywania kontaktu i budowania relacji z klientami, energia i zapał do pracy
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę i uśmiech do dzielenia się z klientami
• Zorientowanie na wyniki sprzedażowe
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Umiejętności obsługi komputera MS Office
• Gotowości do wyjazdów służbowych na terenie Polski oraz UE
• Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

• Ciekawą i stabilną pracę w firmie o dużym potencjale rynkowym
• Komfortowe warunki pracy
• Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych i rozwoju
• Atrakcyjne warunki zatrudnia w oparciu o umowę o pracę, 3 miesięczny okres próbny
• Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od efektów pracy
• Komputer, telefon jako narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

razy skomentowano