Specjalista ds. rekrutacji - oferta pracy

4change akademia biznesu dla jednego ze swoich kluczowych Klientów poszukuje w związku z dynamicznym rozwojem:

Kandydata/-tki na stanowisko:
SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań będzie obejmował:

  • Koordynację procesów rekrutacyjnych realizowanych dla firmy
  • Wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych oraz prowadzenie rekrutacji, selekcji
  • Analizę i selekcję Kandydatów na podstawie nadesłanych dokumentów aplikacyjnych
  • Koordynację działań dla kilku Departamentów podczas procesu rekrutacji
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi Kandydatami
  • Sporządzanie raportów
  • Odpowiedzialność za wprowadzenie nowych pracowników do organizacji, koordynacja działań kilku Departamentów związanych z początkowym okresem zatrudnienia pracownika
  • Dbanie o komunikację wewnętrzną oraz przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie polityki HR
  • Współudział w budowaniu wizerunku Pracodawcy
  • Wspieranie działań rozwojowych firmy
  • Bieżące raportowanie wyników swojej pracy do bezpośredniego przełożonego

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji
  • Doświadczenie w rekrutacji na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy lub mile widziane doświadczenie w rekrutacji do sieci sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: Psychologia, Socjologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Marketing
  • Mile widziana wiedza z zakresu prawa pracy
  • Gotowość do pracy pod presją czasu
  • Kreatywność oraz skuteczność w osiąganiu celów
  • Poczucie humoru i otwartość na ludzi
  • Komunikatywność, a także umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem, pracą i priorytetami
  • Umiejętność prowadzenia swobodnej komunikacji (werbalnej, pisemnej) w języku angielskim
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To, co chcemy zaoferować:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w zespole doświadczonych Specjalistów, możliwość nauki i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego od najlepszych
  • Przyjazną atmosferę pracy i warunki sprzyjające poszerzaniu swoich kompetencji oraz zdobywaniu nowych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i premię uzależnioną od efektywności pracy
  • Opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

razy skomentowano