praca

Doradca ds. nieruchomości – oferta pracy

10:33

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w usługach w obrocie nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje naszym Klientom starannie wypracowane ale jednocześnie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w każdym aspekcie pośrednictwa.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do swojego zespołu, pracownika na stanowisko:
DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań na tym stanowisku, będzie obejował:

Aktywne pozyskiwanie oraz sprzedaż nieruchomości prywatnych oraz komercyjnych
Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
Budowanie oraz utrzymywanie trwałych relacji z Klientami a […]

Specjalista ds. rekrutacji – oferta pracy

13:09

4change akademia biznesu dla jednego ze swoich kluczowych Klientów poszukuje w związku z dynamicznym rozwojem:

Kandydata/-tki na stanowisko:
SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Zakres zadań będzie obejmował:

Koordynację procesów rekrutacyjnych realizowanych dla firmy
Wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych oraz prowadzenie rekrutacji, selekcji
Analizę i selekcję Kandydatów na podstawie nadesłanych dokumentów aplikacyjnych
Koordynację działań dla kilku Departamentów podczas procesu rekrutacji
Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi Kandydatami
Sporządzanie raportów
Odpowiedzialność za wprowadzenie nowych pracowników do organizacji, koordynacja działań kilku Departamentów związanych z początkowym okresem zatrudnienia pracownika
Dbanie […]

MALARZ DROGOWY – oferta pracy

10:55
logo firmy unistop

4change akademia biznesu dla swojego Klienta firmy UNISTOP poszukuje Kandydatów.

Oznakowanie dróg, autostrad, parkingów, skrzyżowań w najwyższym standardzie, to cel firmy Unistop. Pomagamy realizować remonty dróg i nowe inwestycje drogowe. Stale współpracując z generalnymi wykonawcami, samorządem terytorialnym i inwestorami indywidualnymi.
Unistop – droga bez przeszkód

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu:
Kandydata na stanowisko:
MALARZ DROGOWY
Miejsce pracy: Czeladź
woj. śląskie

Zakres obowiązków:

Oznakowanie poziome dróg, parkingów
Zabezpieczenie ruchu drogowego
Wsparcie współpracowników przy montażu i demontażu oznakowania ruchu drogowego