530 396 893 hello@4change.pl

SPOTKANIE

COACHINGOWE I MENTORINGOWE
ONLINE W FORMULE 1 na 1

Executive coaching, Sales coaching, Mentoring, Coaching on the job

Efektywna

praca zdalna

Szkolenie dla Managerów

Usługi konsultingowe

w zakresie sprzedaży oraz zarządzania sprzedażą

Budowanie systemów wynagrodzeń dla sprzedaży

CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ?

Zapoznaj się z ofertą naszej akademii biznesu!

szkolenia biznesowe dla firm

Szkolenia

Przeszkolimy Twój zespół i pomożemy znaleźć nowe rozwiązania.

szkolenie biznesowe

Standardy obsługi
i procedury

Wypracujemy standardy obsługi klienta.

szkolenia dla biznesu

Rozwój managera

Nauczymy managera skutecznych metod zarządzania.

konsulting biznesowy

Zwiększenie sprzedaży

Wspólnie znajdziemy drogę do zwiększenia sprzedaży.

szkolenia dla właścicieli firm

Baza klientów

Pomożemy stworzyć bazę lojalnych klientów.

szkolenie zarządzanie

Zaangażowanie

Popracujemy nad zaangażowaniem Twoich pracowników.

konsulting dla firm

Rozwiązanie problemów

Zarekomendujemy rozwiązania w przypadku niestandardowych sytuacji w dziale sprzedaży.

szkolenia i konsulting biznesowy

Audyt

Zrealizujemy audyt i wspólnie wdrożymy modyfikacje.

}

Godzin szkoleniowych

zrealizowanych Projektów

filiżanek kawy

SZKOLENIA BIZNESOWE DLA FIRM

PRAKTYKA 100%

Zlecając szkolenie naszej akademii zarządzania projektami, możesz liczyć na grupę pasjonatów realizujących zajęcia oraz na wsparcie praktyków.

ZAINWESTUJ W ROZWÓJ SWOJEJ FIRMY – SZKOLENIA BIZNESOWE

Szkolenia i kursy biznesowe, prowadzone w formule zajęć online lub w bezpośrednim kontakcie, pozwolą Ci szybciej realizować postawione cele. Dzięki nim możesz zdobyć nową wiedzę oraz umiejętności, które przybliżą Cię do osiągnięcia zawodowych marzeń!

Czytaj więcej

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga stałej kontroli nad wieloma procesami oraz aktualizowania modelu działania do wymogów bieżącej sytuacji. Nic nie jest stałe – zmienia się nastawienie i motywacja kadry, trendy panujące na rynku, a zatem też oczekiwania klientów. Oferujemy profesjonalne szkolenie biznesowe dla firm, podczas którego zdobędziesz wiedzę pozwalającą na usprawnienie kluczowych mechanizmów.

Dlaczego warto postawić na konsulting biznesowy?

Narzędzia, które zdały egzamin np. pięć czy dziesięć lat temu i pozwoliły wybić się na tle konkurencji, często przestają działać wraz z upływającym czasem. Pojawiają się nowe technologie oraz produkty, a klienci zaczynają mieć dodatkowe potrzeby – zazwyczaj stają się też bardziej wymagający. Ponadto zmieniają się Twoi pracownicy. Inną motywację ma osoba początkująca, a odmienną specjalista od lat wypełniający powierzone mu zadania, u którego pojawia się rutyna.

Twoją ambicją powinno być stałe modelowanie struktury przedsiębiorstwa, przygotowanej oferty oraz systemu oceny zespołu, by sprostać nowej rzeczywistości. Tylko wtedy utrzymasz bazę zdobytych klientów i będziesz mógł skupić się na docieraniu do nowych. Właśnie w tym pomagają nasze szkolenia dla właścicieli firm, a także profesjonalny konsulting biznesowy.

Szkolenie biznesowe – czego uczy?

Zakres przekazywanej wiedzy zależny jest od rodzaju kursu. Oferujemy ogólne szkolenie dla biznesu z zarządzania oraz to specjalistyczne przeznaczone dla konkretnych pracowników, np. handlowców. To drugie przygotowuje do wypełniania obowiązków na danym stanowisku, a także rozwijania już zdobytych kompetencji, pozwalając stać się jeszcze lepszym w swojej dziedzinie.

Szkolenie – zarządzanie

Swoje usługi oferujemy przedsiębiorcom, którzy chcą się rozwijać, a także docierać do nowych kontrahentów. Uczestnictwo w naszych biznesowych szkoleniach nauczy eliminować błędy strukturalne. Specjaliści poruszą kwestie:

  • organizacji pracy,
  • systemu motywacyjnego,
  • komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej,
  • związane z zarządzaniem zespołem.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia stanowiące konsultacje biznesowe nakierowane na zdobycie umiejętności analizy przebiegu procesów. W dodatku podczas kursów zostanie poruszony z właścicielami firm temat tzw. mentoringu, którego celem jest poznanie siebie jako przełożonego, zrozumienie popełnianych błędów, a także zaproponowanie korzystnych zmian.

Jak organizować pracę?

Przystępując do naszego konsultingu biznesowego, poznasz prawidłowe standardy pracy, w tym dowiesz się, jak przydzielać zadania grupie, by mogły być one wykonane nie tylko na czas, ale przede wszystkim z zadowalającym efektem. Powiemy Ci, komu zlecać trudniejsze wyzwania, a kto powinien zająć się tymi mniej wymagającymi.

Skuteczna motywacja

W trakcie szkoleń biznesowych dla właścicieli firm tłumaczymy, jak istotne jest właściwe zmotywowanie zatrudnionego. Nie wystarczy na przykład przyznać premię za zrealizowany cel sprzedażowy. Taki system czasami nawet szkodzi. Wiele osób, gdy wypracuje już target, przestaje się przykładać, a przecież mogliby osiągnąć dużo więcej. Pieniądze nie mogą być jedynym bodźcem do działania.

Podczas kursu dla biznesu, prowadzonego w formie warsztatów online lub stacjonarnie, przedstawimy skuteczny system motywacji oparty o czytelną ścieżkę awansów. Podpowiemy, jak wzbudzić u podopiecznych poczucie wspólnoty, tak by osiąganie korzyści dla firmy nie było podyktowane jedynie własnym interesem, ale też satysfakcją z udziału w budowaniu potęgi przedsiębiorstwa.

Komunikacja

W prowadzeniu własnej działalności niezwykle ważne jest odpowiednie komunikowanie się z kontrahentami. Na szkoleniach dla biznesu dowiesz się, jak rozmawiać z klientem, by zyskać jego zaufanie, a tym samym zwiększyć szansę na podpisanie kontraktu.

Zadbamy też o stosunki z zatrudnionymi. Obydwie strony muszą czuć się swobodnie, ale jednocześnie niezbyt luźno. Jeśli zatrudniony stresuje się zwrócić do szefa z prośbą o pomoc, nie służy to rozwojowi. Jeżeli jednak relacje są zbyt koleżeńskie, najczęściej spada wydajność. My powiemy Ci, jak wypracować zasadę złotego środka.

Zarządzanie zespołem

Kiedy każda osoba w Twoim zespole jest od wszystkiego, to z pewnością praca nie jest efektywna. Podczas oferowanych przez nas kursów (online lub stacjonarnych) biznesowych przekażemy Ci, jak prawidłowo zarządzać pracownikami, jaką stworzyć strukturę stanowiskową oraz jak wyznaczyć tzw. team leaderów, by wzrosła wydajność. Damy Ci sprawdzone rady dotyczące sposobów podnoszenia kompetencji kadry oraz wytłumaczymy, jakie będziesz miał profity z inwestowania w swoich specjalistów.

Korzyści płynące z naszych szkoleń dla biznesu

Nasze kursy i szkolenia biznesowe dla firm odmieniają funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Dzięki zdobytej wiedzy można przeorganizować strukturę podmiotu tak, by zwiększyć efektywność pracy i dać klientom nową jakość. Prezentujemy skuteczne techniki motywowania kadry oraz konstruktywnego, a także opartego na szacunku porozumiewania się z zatrudnionymi. Takie podejście sprawi, że obowiązki służbowe nie będą dla nich jedynie koniecznością i staną się oni wydajniejsi.

Dążymy do tego, by poprawić sytuację w każdym dziale Twojej firmy. Przeprowadzimy szkolenie z zarządzania, które pomoże zoptymalizować koszty prowadzenia działalności, a tym samym zwiększyć zyski. Postaw na nasz konsulting biznesowy, daj swojej firmie nowe życie oraz rozwiń z nią swoje skrzydła.

home-office

Pracujemy również
na success fee

Jesteśmy pewni doskonałej jakości, którą dostarczają nasze szkolenia biznesowe prowadzone w formule zajęć online lub stacjonarnie. Realizując większe projekty doradczo-rozwojowe, otwieramy się na rozliczenia łączone z systemem success fee.

01
Realizowane programy szkoleniowe oraz usługi doradcze opieramy na praktycznym doświadczeniu naszych trenerów i ich pasji.
02
Działamy w oparciu o skuteczne rozwiązania testowane w wymagających realiach biznesowych.
03
Każdy projekt opieramy na audycie organizacji, a potem rekomendujemy najlepsze rozwiązania.
04
Utrwalenie zmiany to część procesu rozwojowego.

Szkolenie online?

Nasze obserwacje dowodzą zbliżonej skuteczności projektu rozwojowego w formie online w porównaniu do tego prowadzonego w kontakcie bezpośrednim.

Chcesz:

  • sprzedawać więcej lub drożej,
  • skuteczniej zarządzać swoim działem handlowym,
  • zdobyć nowe umiejętności,
  • poszerzyć kompetencje,
  • rozwiązać problem,
  • pozyskać więcej czasu?

Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w trakcie realizowanych przez nas projektów szkoleniowych online.

Czy JESTEŚ GOTOWY BY PRZESTAĆ SIĘ ROZWIJAĆ?

Napisz do nas a my znajdziemy rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu.

Rodzaj kontaktu

Podając numer telefonu wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez 4change akademia biznesu  w celach handlowych i marketingowych (art. 172 ust. 1. ustawy prawo telekomunikacyjne)

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z 4change akademia biznesu za pomocą środków komunikacji elektronicznej (art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług elektronicznych).

AKTUALNOŚCI / WYDARZENIA / SZKOLENIA

Bądź na bieżąco z aktualnościami i korzystaj z darmowych materiałów szkoleniowych.

Agile Recruiter

Agile Recruiter

Agile Recruiter czas czytania: ok 8min Urszula Czekirda Dlaczego niektórzy rekrutrzy realizują kilka procesów jednocześnie, w momencie gdy ich koledzy analogiczne role zamykają w znacznie wolniejszym tempie? Szczęście? Predyspozycje? A może umiejętności? Dlaczego u...

Programy rozwojowe w firmie

Programy rozwojowe w firmie

Programy rozwojowe w firmie – zachwyć pracowników i zyskaj ich lojalność Czy zadajesz sobie pytanie, co sprawia, że niektóre firmy odnoszą sukces, a inne nie? Że jedne organizacje podbijają rynek, a inne wciąż walczą o przetrwanie? Odpowiedź jest prosta – to ludzie!...

ZOBACZ CO PISZĄ O NAS NASI KLIENCI

Każda opinia jest dla nas niezwykle ważna dlatego zachęcamy do dzielenia się opiniami na każdym etapie współpracy.

Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Niesamowite trenerki, pełen profesjonalizm, zawsze mogłam liczyć na wsparcie po szkoleniach . Trenerki także pomogły mi wdrożyć rozwiązania, które przygotowywaliśmy. Pani Magda posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, która dzieli się w bardzo przystępny sposób. Polecam ?
Barbara Hassa
Barbara Hassa
2021-11-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpraca z 4Change to realna zmiana dla firmy. Konsultanci mają ogromną wiedzę biznesową, potrafią przeprowadzić zespół przez zmiany, widzą również, które procesy i w jaki sposób można usprawnić. Współpraca z 4Change to przyjemność.
Julia Kostowska
Julia Kostowska
2021-11-08
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo polecam firmę zarówno dla Zespołów jak i dla osób zarządzających. Np indywidualne szkolenia managerskie na bardzo wysokim poziomie, szkoleniowiec, pani Magda, dokładnie przygotowuje się do spotkań, aby było ono maksymalnie dostosowane do potrzeb. Po szkoleniu bardzo ważny dla mnie był częsty kontakt i monitorowanie postępów, bardzo ciepła relacja!
Paulina Hamiga
Paulina Hamiga
2021-11-06
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalna i serdeczna firma. Wspolpraca w formie mentoringu menagerskiego. Każde spotkanie wiele wnosiło do warsztatu, wiedzy i umiejętności, co w konsekwencji pozwoliło zażegnać wielu potencjalnym kadrowym problemom oraz skutecznie utrzymac i rozwinąć firmę w trudnych COVID-owych czasach. Pani Magda zawsze punktualna, przygotowana i usmiechnieta. Mimo dynamicznej sytuacji wewnętrznej firmy szybko się adaptowała i dostosowywała rozwiązania pod zaistniałą sytuację. Pełny profesjonalizm! Serdecznie polecam!
Michał Sog
Michał Sog
2021-11-06
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Świetne szkolenie :)
Karolina Stefanek
Karolina Stefanek
2020-10-13
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i bardzo miła atmosfera! Szukając szkolenia z zakresu obsługi Klienta, zależało mi na dostosowaniu treści szkolenia do naszej Firmy. Byłam pod wrażeniem, jak w 4Change zaprojektowano dla nas szkolenie, które zostało poprzedzone audytem w naszym ośrodku, a po szkoleniu moglibyśmy liczyć na pełne wsparcie we wdrażaniu wiedzy zdobytej podczas szkolenia. Korzystałam potem z innych usług szkoleniowych oferowanych przez 4Change i zawsze były dla mnie bardzo pomocne. Szczerze polecam!
Anna Ficek-Kiesler
Anna Ficek-Kiesler
2020-04-22
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Trenerka Ola jestem pod wrażeniem. Szkolenie bardzo przydatne w pracy. Z jej rad będę korzystał codziennie. Spora dawka inspiracji. Dzięki!
Adrian Konieczny
Adrian Konieczny
2019-02-12
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Dziękuję za bardzo wartościowe szkolenie.
Magdalena Kołodziejczyk
Magdalena Kołodziejczyk
2019-01-19
Kliknij i zadzwoń