530 396 893 hello@4change.pl

4CHANGE

akademia biznesu

SPOTKANIE

COACHINGOWE I MENTORINGOWE
ONLINE W FORMULE 1 na 1

Executive coaching, Sales coaching, Mentoring, Coaching on the job

Efektywna

praca zdalna

Szkolenie dla Managerów

Usługi konsultingowe

w zakresie sprzedaży oraz zarządzania sprzedażą

Budowanie systemów wynagrodzeń dla sprzedaży

co możemy Ci sprzedać?

W czym możemy Ci pomóc?

szkolenia biznesowe dla firm

Szkolenia

Przeszkolimy Twój zespół i pomożemy znaleźć nowe rozwiązania

szkolenie biznesowe

Standardy obsługi i procedury

Wypracujemy standardy obsługi klienta

szkolenia dla biznesu

Rozwój managera

Nauczymy managera skutecznych metod zarządzania

konsulting biznesowy

Zwiększenie sprzedaży

Wspólnie znajdziemy drogę do zwiększenia sprzedaży

szkolenia dla właścicieli firm

Baza klientów

Pomożemy stworzyć bazę lojalnych klientów

szkolenie zarządzanie

Zaangażowanie

Popracujemy nad zaangażowaniem Twoich pracowników

konsulting dla firm

Rozwiązanie problemów

Zarekomendujemy rozwiązania w przypadku niestandardowych sytuacji w dziale sprzedaży

szkolenia i konsulting biznesowy

Audyt

Zrealizujemy audyt i wspólnie wdrożymy modyfikacje

Godzin szkoleniowych

zrealizowanych Projektów

filiżanek kawy

Szkolenia biznesowe dla firm

PRAKTYKA 100%

Zlecając nam szkolenie możesz liczyć na grupę pasjonatów realizujących Twoje zlecenie oraz wsparcie praktyków

Zainwestuj w rozwój swojej firmy – szkolenia biznesowe

Szkolenie biznesowe pozwolą Ci szybciej realizować postawione cele biznesowe. Dzięki nim, możesz zdobyć nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do osiągnięcia Twoich zawodowych marzeń!

 

Czytaj więcej

 

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga stałej kontroli nad wieloma procesami oraz aktualizowania modelu działania do wymogów bieżącej sytuacji. Nic nie jest stałe. Zmienia się nastawienie i motywacja kadry, trendy panujące na rynku, a zatem też oczekiwania klientów. Oferujemy szkolenie biznesowe dla firm, które wyposaży w wiedzę pozwalającą na usprawnienie kluczowych mechanizmów.

Dlaczego warto postawić na konsulting biznesowy?

Narzędzia, które zdały egzamin np. pięć czy dziesięć lat temu i pozwoliły wybić się na tle konkurencji, często przestają działać wraz z upływającym czasem. Pojawiają się nowe technologie i produkty, a klienci zaczynają mieć dodatkowe potrzeby, zazwyczaj stają się też bardziej wymagający. Zmieniają się też Twoi pracownicy. Inną motywację ma osoba początkująca, a odmienną specjalista od lat wypełniający powierzone mu zadania, u którego pojawia się rutyna.

Twoją ambicją powinno być stałe modelowanie struktury przedsiębiorstwa i przygotowanej oferty oraz systemu oceny zespołu, by sprostać nowej rzeczywistości. Tylko wtedy utrzymasz bazę zdobytych klientów i będziesz mógł skupić się na docieraniu do nowych. Właśnie w tym pomagają nasze szkolenia dla właścicieli firm i profesjonalny konsulting biznesowy.

Szkolenie biznesowe – czego uczy?

Zakres przekazywanej wiedzy zależny jest od rodzaju kursu. Oferujemy ogólne szkolenie dla biznesu z zarządzania oraz specjalistyczne przeznaczone dla konkretnych pracowników jak np. handlowców. Te drugie przygotowują do wypełniania obowiązków na danym stanowisku lub rozwijają już zdobyte kompetencje i pozwalają stać się jeszcze lepszym w swojej dziedzinie.

Szkolenie – zarządzanie

Oferujemy swoje usługi przedsiębiorcom chcącym się rozwijać i docierać do nowych kontrahentów. Uczestnictwo w naszych zajęciach nauczy eliminować błędy strukturalne. Specjaliści poruszą kwestie:

  • – organizacji pracy;
  • – systemu motywacyjnego;
  • – komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej;
  • – zawiązane z zarządzaniem zespołem.

Prowadzimy spotkania stanowiące konsultacje biznesowe nakierowane na zdobycie umiejętności analizy przebiegu procesów i postępowania wobec innych oraz tzw. mentoring z właścicielami firm, którego celem jest poznanie siebie jako przełożonego, zrozumienie popełnianych błędów oraz zaproponowanie korzystnych zmian.

Jak organizować pracę?

Przystępując do naszego konsultingu biznesowego, dowiesz się jak przydzielać zadania grupie, by mogły być one wykonane nie tylko na czas, ale przede wszystkim z zadowalającym efektem. Powiemy Ci, komu zlecać trudniejsze wyzwania, a kto powinien zająć się mniej wymagającymi.

Skuteczna motywacja

W trakcie szkoleń dla właścicieli firm tłumaczymy, jak istotne jest właściwe zmotywowanie zatrudnionego. Nie wystarczy przyznać premii za zrealizowany np. cel sprzedażowy. Taki system czasami nawet szkodzi. Wiele osób, gdy wypracuje już target, przestaje się przykładać. A przecież mogliby osiągnąć dużo więcej. Pieniądze nie mogą być jedynym bodźcem do działania.

Przedstawimy skuteczny system motywacji oparty o czytelną ścieżkę awansów. Podpowiemy, jak wzbudzić u podopiecznych poczucie wspólnoty, tak, by osiąganie korzyści dla firmy nie było podyktowane jedynie własnym interesem, ale też satysfakcją udziału w budowaniu potęgi przedsiębiorstwa.

Komunikacja

W prowadzeniu własnej działalności niezwykle ważne jest odpowiednie komunikowanie się z kontrahentami. Na zajęciach dowiesz się, jak rozmawiać z klientem, by zyskać jego zaufanie, a tym samym zwiększyć szansę na podpisanie kontraktu.

Zadbamy też o stosunki z zatrudnionymi. Obydwie strony muczą czuć się swobodnie, ale jednocześnie niezbyt luźno. Jeśli zatrudniony stresuje się zwrócić do szefa z prośbą o pomoc, nie służy to rozwojowi. Jeżeli jednak relacje są zbyt koleżeńskie, najczęściej spada wydajność. My powiemy Ci, jak wypracować zasadę złotego środka.

Zarządzanie zespołem

Kiedy każda osoba w Twoim zespole jest od wszystkiego, to z pewnością praca nie jest efektywna. Przekażemy Ci, jak prawidłowo zarządzać zespołem, jaką stworzyć strukturę stanowiskową i jak wyznaczyć tzw. team leaderów, by wzrosła wydajność. Damy Ci sprawdzone rady dotyczące sposobów podnoszenia kompetencji kadry i wytłumaczy, jakie będziesz miał profity z inwestowania w swoich specjalistów.

Korzyści płynące z naszych szkoleń dla biznesu

Nasze szkolenia biznesowe dla firm odmieniają funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Dzięki zdobytej wiedzy można przeorganizować strukturę podmiotu tak, by zwiększyć efektywność pracy i dać klientom nową jakość. Prezentujemy skuteczne techniki motywowania kadry oraz konstruktywnego i opartego na szacunku porozumiewania się z zatrudnionymi. Takie podejście sprawi, że obowiązki służbowe nie będą dla nich jedynie koniecznością i staną się oni bardziej wydajni.

Dążymy do tego, by poprawić sytuację w każdym dziale Twojej firmy. Przeprowadzimy przeszkolenie z zarządzania, które pomoże zoptymalizować koszty prowadzenia działalności, a tym samym zwiększyć zyski. Postaw na nasz konsulting biznesowy, daj swojej firmie nowe życie i rozwiń z nią skrzydła.

 

 

Pracujemy również
na success fee

Jesteśmy pewni jakości, którą dostarczają nasze projekty rozwojowe. Realizując większe projekty doradczo-rozwojowe jesteśmy otwarci na rozliczenia łączone z systemem success fee

01
realizowane programy szkoleniowe i usługi doradcze opieramy na praktycznym doświadczeniu naszych trenerów i ich pasji
02
działamy w oparciu o skuteczne rozwiązania testowane w wymagających realiach biznesowych
03
każdy projekt opieramy na audycie organizacji, a potem rekomendujemy rozwiązania
04
utrwalenie zmiany to część procesu rozwojowego

Szkolenie online?

Nasze obserwacje dowodzą zbliżonej skuteczności związanej z projektem rozwojowym prowadzonym online do projektu prowadzonego w kontakcie bezpośrednim.

Chcesz sprzedawać więcej lub drożej?
Skuteczniej zarządzać swoim działem handlowym?
Zdobyć nowe umiejętności?
Poszerzyć kompetencje?
Rozwiązać problem?
Pozyskać więcej czasu?

Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w trakcie realizowanych przez nas projektów szkoleniowych online.

Czy stać Cię na to, aby przestać się uczyć?

Dostosujemy odpowiednie rozwiązanie do Twojego biznesu.

Rodzaj kontaktu

Podając numer telefonu wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez 4change akademia biznesu  w celach handlowych i marketingowych (art. 172 ust. 1. ustawy prawo telekomunikacyjne)

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z 4change akademia biznesu za pomocą środków komunikacji elektronicznej (art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług elektronicznych).

94% naszych klientów poleca 4change

98% to ocena naszych programów mentoringowych i rekomandowanych narzędzi w trakcie konsultingu

89% naszych klientów wraca realizując z nami drugi i kolejny projekt rozwojowy

4change akademia biznesu koncentruje się na wynikach. Mamy ogromną przyjemność pomagać naszym klientom w różnych branżach w zwiększaniu przychodów oraz realizacji celów biznesowych.

Dziękujemy, że jesteście z nami!