530 396 893 hello@4change.pl

JESTEŚMY PO PROSTU FAIR

Dotrzymujemy słowa, zaufanie buduje się długo. Ale szybko traci. Mamy tego świadomość.

OPARTE NA DOWODACH

Stosowane przez nas techniki i narzędzia zostały przebadane i zweryfikowane. Projektowane przez nas rozwiązania opieramy o najnowsze wyniki badań i własne obserwacje wielu różnych sytuacji rynkowych.

W KONTAKCIE

Jesteśmy w kontakcie z klientami, działamy szybko. Pracujemy nawet w najbardziej wymagających realiach biznesowych.

JESTEŚMY PARTNEREM

W relacjach, biznesie, w zabawie. Wiemy, że biznes robi się z ludźmi i dla ludzi. Wspólne zaangażowanie jest jednym z kluczowych elementów sukcesu.

MAMY UNIKALNE PODEJŚCIE

Nieustannie się rozwijamy, dlatego wiele naszych rozwiązań jest indywidualnie projektowanych dla naszych klientów przez grupę praktyków.

JESTEŚMY KONKRETNI

Lubimy liczby i potrafimy liczyć. Projektowane rozwiązania opieramy o mierzalne wskaźniki i narzędzia. Podczas prowadzonych projektów rozwojowych koncentrujemy się na celu i zadaniach.

FAQ

Od jak dawna na rynku jest 4change akademia biznesu?

4change akademia biznesu jest na rynku od 2010r. i aktywnie szkoli i doradza głównie w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i obszarów pokrewnych. Nasze doświadczenie zawodowe pozwoliło nam wypracować unikalne podejście do prowadzonych projektów szkoleniowych z zakresu sprzedaży, zarządzania sprzedażą oraz działań konsultingowych wspierających funkcjonowanie działu sprzedaży oraz handlowych.

Kogo szkoli 4change i z jakiego zakresu?

4change szkoli i doradza głównie Siłom sprzedaży oraz osobom powiązanym z szeroko pojętym Działem sprzedaży, handlowym czy obsługi klienta, których codzienność wiąże się z kontaktem z klientami – bez względu czy jest to kontakt osobisty, zdalny (mail, komunikator itp.) czy telefoniczny. 

Szkolimy bezpośrednie siły sprzedaży prowadząc projekty rozwojowe w terenie, towarzysząc Handlowcom u ich klientów. Pomagamy poukładać procesy i doprecyzować zakres stanowisk, odpowiedzialności czy strukturę. Współtworzymy systemy wynagrodzeń dla osób powiązanych z obsługą klienta. Prowadzimy projekty Konsultingowe, których celem usprawnienie, optymalizacja czy restrukturyzacja wszystkich podmiotów obsługujących klientów w danej firmie. Szkolimy departamenty sprzedaży, handlowe, obsługi klienta osobistej oraz telefonicznej, księgowe czy serwistantów, którzy odpowiadają na pytania klientów, mechaników czy inżynierów, kosmetyczki oraz  pracowników działów IT, którzy na co dzień widzą się lub słyszą z klientami danej firmy. Przekłada się to bezpośrednio na wizerunek firmy oraz jej wynik finansowy generowany na sprzedaży. Szkolimy z wszystkich tych, których praca bezpośrednio wiąże się z kontaktem z klientami, aby budować spójny wizerunek i wykorzystywać każdą okazję do zwiększania przychodu i zarabiania pieniędzy w sposób odpowiedni, zgodny z wartościami firmy i oczekiwany przez klienta. 

Kto szkoli i doradza?

Szkolenia prowadzone są zawsze przez doświadczonych praktyków – Trenerów, Konsultantów czy Coachów. Każda osoba prowadząca projekt rozwojowy ma doświadczenie w danych zakresie, czyli sama pracowała na podobnym stanowisku, ma zbór własnych doświadczeń, ale także zna rynek, branżę oraz ma niezbędne doświadczenie trenerski czy coachningowe, co w znaczący sposób przekłada się na merytorykę prowadzonych projektów. Dodatkowo osoby pracujące i współpracujące z 4change to pasjonaci, którzy lubią i cenią nowe wyzwania oraz sami bardzo dużo i chętnie się uczą. W każdym projekcie realizowanym dla klienta bierze udział co najmniej dwóch lub więcej doświadczonych Konsultantów, co przekłada się na jakość oraz merytorykę prowadzonego klientów i szybką realizację jego celów biznesowych.

W jakiej formie szkoli 4change?

4change realizuje projekty rozwojowe oraz doradcze korzystając z Sali szkoleniowej oraz bezpośredniego kontaktu z klientem. 

Realizujemy także szkolenia Trening na stanowisku pracy, wtedy też dołączamy do realizowanych zadań w środowisku klienta – tam, gdzie on pracuje np. podczas wizyt u klienta bezpośrednich lub zdalnych, przy biurku czy w Salonie. 

Szkolimy także zdalnie wykorzystując różnego rodzaju aplikacje przy bezpośrednim udziale trenera merytorycznego. Dla dużych grup organizujemy webinary, czyli spotkania w których główną metodą jest wykład oraz dyskusja moderowana. Korzystamy z elementów e-learingowych. Przy dłuższych projektach rozwojowych łączymy wyżej wymienione metody realizując cele biznesowe klienta.

Czy po szkoleniu 4change otrzymam certyfikat?

Tak, każdy projekt rozwojowy, w tym szkolenie prowadzone stacjonarnie lub on-line, kończy się certyfikatem potwierdzającym udział i uczestnictwo w szkoleniu lub zakończeniu programy rozwojowego.

Jak wygląda szkolenie online?

Szkolenie online prowadzimy korzystając z wielu aktywizujących metod szkoleniowych naszych Uczestników. Podczas pracy dbamy o aktywność, gdyż wierzymy że bierny obserwator nie może opanować umiejętności tylko obserwując. (Bo czy da się nauczyć pływać tylko obserwują pływaków?)

Na szkoleniach zdalnych korzystamy z platformy do video rozmów, większość szkoleń prowadzimy korzystając z włączonej kamery podczas pracy. Dzięki temu uczestnicy oraz prowadzący widzą się i są w stanie lepiej i aktywniej wspólnie pracować. 

Podczas szkoleń online wykorzystujemy gry i ćwiczenia, w które uczestnicy grają indywidualnie lub grupowo. Stosujemy wcześniej przygotowane struktury i templatki, które wspólnie uzupełniamy opierając się na zdalnych narzędziach desing- thinking oraz narzędziach wizualnych (ikony, komiks itp.). wykorzystujemy różnego rodzaju aplikacje, dzięki którym szkolenie przybiera ciekawą i rozwojową formę dla swoich użytkowników.  Głosujemy, dyskutujemy oraz scenkujemy, dzięki czemu uczestnicy czują się współodpowiedzialnymi członkami procesu rozwojowego i biorą za niego odpowiedzialność. Podczas szkoleń online korzystamy z urywków filmów oraz casów do analizy. 

Dodatkowo zdalna formuła prowadzenia szkoleń pozwala nam na aktywne wykorzystywanie zasobów internetu, więc szkolący się mogę korzystać z niego uzupełniaj swoją wiedzę czy wypełniając testy. 

Podczas szkoleń, na prośbę uczestników, zapraszamy do energizerów, czyli krótkich, zabawnych ćwiczeń, które mają na celu Podnieśnie energii grupy i uśmiech – wierzymy, że osoby w bezpiecznej atmosferze dobrze się bawiąc, mogą szybciej i efektywniej przyswajać nową wiedzę i umiejętności.

Jak się przygotować do szkolenia online?

Przygotowując się do szkolenia online warto sprawdzić swój dostęp do Internetu, a dokładnie jego jakość – czy jednocześnie otwarcie kilku programów nie powoduje znaczonego spowolnienia. Dodatkowo warto sprawdzić czy sprzęt elektronicznym, na którym szkolenie będzie wyświetlane jest naładowane lub czy dostęp do ładowarki jest szybki. 

Przed szkoleniem zachęcamy także do zapoznania się z zaproszeniem, gdzie przesyłamy więcej informacji o wymaganiach czy przygotowaniu oraz narzędziach, które będą potrzebne podczas danego szkolenia. 

Warto także zadbać o dobry nastrój, kubek ciepłej kawy lub herbaty i otwartość na nową wiedzę!

Czym różni się webinar od szkolenia online?

Szkolenie online prowadzone jest metodami aktywizującymi uczestników – sprawdź: Jak wygląda szkolenie online?

Webinar to forma głównie wykładu, w którym stosujemy krótkie ćwiczenia oraz zadania i dyskusje moderowaną. Webianr ma zazwyczaj formę wykładu z elementami interaktywnymi, natomiast szkolenie prowadzone są w mniejszych grupach z zadaniami aktywizującymi uczestników na każdym etapie procesu.

Czy szkolenie odbywa się z użyciem kamery?

Tak, większość szkoleń online prowadzimy rekomendując użycie kamery, dzięki czemu prowadzący oraz uczestnicy widzą się i mogą szybciej wejść w proces rozwojowy i pracować aktywnie. Z naszego doświadczenia wynika, że korzystając z kamery prościej jest dawać i otrzymywać feedback.

Ile czasu potrzebuje na szkolenie Online?

Szkolenie on-line to zazwyczaj krótsza forma niż szkolenia stacjonarne. Szkolenia on-line prowadzimy jednorazowo w ciągu maksymalnie 4h, w przypadku szkoleń stacjonarnych do 8h. W każdym szkoleniu są oczywiście przewidziane krótkie przerwy od 5 do 15min w trakcie. 

Czas realizacji szkoleń online jest zazwyczaj określany dokładniej przed procesem rozwojowym.

Czy powinienem coś zainstalować w komputerze przed szkoleniem?

Nie, szkolenie online z 4change nie wymagają instalacji żadnych aplikacji. Przed rozpoczęciem szkolenia podsyłamy wszystkie linki, które umożliwiają korzystanie z aplikacji w oknie przeglądarki (aplikacje webowe).

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń