FAQ

1. Jakie szkolenia organizuje 4change?
Jako Firma 4change jesteśmy w stanie zorganizować praktycznie każdy proces szkoleniowy współpracując z odpowiednimi specjalistami na rynku. Największe doświadczenie mamy w obszarach sprzedaży, zarządzania sprzedażą oraz komunikacji w procesie sprzedaży.
2. Gdzie mogę uzyskać szczegółowe informacje o organizowanych przez Państwa firmę szkoleniach?
W zakładce SZKOLENIA znajdują się szkolenia najczęściej wybierane przez naszych klientów. O ciekawych projektach wraz z opisem można poczytać na podstronie PORTFOLIO. Zawsze jednak zapraszamy do wysłania zapytania , a w oparciu o rozmowę indywidualną będziemy w stanie zaproponować proces szkoleniowy uszyty na miarę.
3. Ile kosztuje jednorazowe szkolenie sprzedażowe?
Inwestycja w szkolenie jest wydatkiem, z którego można liczyć na zwrot w relatywnie krótkim czasie. Cena szkolenia każdorazowo zależy od zakresu oraz efektów na jakie liczy zleceniodawca, osoby trenera prowadzącego, terminu szkolenia czy ilości uczestników w projekcie.
4. W jaki sposób zrealizowana jest usługa MANAGER DO WYNAJĘCIA?
Usługa ta realizowana jest głównie dla klientów MSP. Często właściciel stoi przed dylematem awansu wewnętrznego lub managera z zewnątrz, nie wie jaką drogę wybrać. Czasami chce stworzyć dział aktywnej sprzedaży i zatrudnić pierwszego handlowca w firmie. Zdarzają się również pytania o restrukturyzację funkcjonującego już działu handlowego, który nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Pomagamy odpowiadać na takie właśnie pytania oraz wspieramy właściciela, który dzięki współpracy ze specjalistą jest w stanie w ciągu kilku miesięcy dokonać efektywnej zmiany w swojej organizacji.

Zapraszam, aby już dziś wysłać zgłoszenie przez stronę lub zadzwonić, w efekcie rozmów ustalamy wszelkie szczegóły dotyczące oczekiwań i zaczynamy działać!
5. Jak wygląda proces rekrutacji?
Wspieramy przede wszystkim rekrutację w obszarze sprzedaży na każde stanowisko. Proces rekrutacji rozpoczynamy przede wszystkim od ustalenia oczekiwań oraz zakresu obowiązków, predyspozycji oraz wiedzy i doświadczenia osoby do pracy. Na tej podstawie tworzymy profil kandydata i za pomocą różnych sposobów przedstawiamy osobie decyzyjnej kilku kandydatów do ostatecznej decyzji. Rekrutujemy używając testów, rozmów rekrutacyjnych, Assessment Center oraz innych narzędzi pomocnych w odpowiednim doborze kandydata. Dzięki współpracy z nami rekrutacja jest prosta i zabiera niewiele czasu.
6. W jakim stopniu szkolenie sprzedażowe może pomóc w zwiększeniu sprzedaży?
Szkolenie sprzedażowe może w znacznym stopniu zwiększyć poziom realizowanej sprzedaży pod warunkiem ścisłej współpracy bezpośredniego przełożonego i trenera. Utrwalenie nowych nawyków trwa od 4 do 6 tygodni. Ten okres po realizacji samego szkolenia jest kluczowy do zmiany zachowań osób zajmujących się sprzedażą w firmie.

W 4chanage mamy doświadczenie jak zmieniać nawyki, poszerzać umiejętności osób dorosłych i podpowiadać zachowania bardziej nastawione na realizację wyników. Jednak konieczne jest bezpośrednie włączenie się osób zarządzających w utrwalenie nowych umiejętności i zmianę zachowań w firmie.

Często dodatkowo rekomendujemy rozpoczęcie mierzenia pewnych wskaźników, parametrów i regularne sprawdzanie postępów w poszczególnych kategoriach. Najlepiej sprawdzają się projekty, w których możemy łączyć usługi i poza szkoleniami mamy jeszcze możliwość doradzić jak napisać procedurę czy pomóc zwiększyć skuteczność zarządzania w firmie.

Masz dodatkowe pytania?  Skorzystaj z formularza kontaktowego.