O nas

4change Akademia Biznesu z Katowic – zaufaj profesjonalistom w szkoleniach z komunikacji i nie tylko

4change Akademia Biznesu buduje swoje doświadczenie w szkoleniach Działów Sprzedaży i Handlowych od 2010 r. Specjalizujemy się w sprzedaży, doradztwie biznesowym oraz rozwoju Działów Sprzedaży. Z naszych usług korzystają zarówno managerowie, sprzedawcy z małych oraz średnich firm, jak i korporacje funkcjonujące na terenie całej Polski. Lubimy sprzedaż, dlatego chcemy się dzielić sprawdzonymi rozwiązaniami!

Magdalena Kucharzewska

Magdalena Kucharzewska

właściciel, szkoleniowiec - trener

Skuteczne techniki sprzedaży – to szkolenie specjalnie dla Ciebie
 

Zapraszam Cię do wyjścia poza swoją strefę komfortu – tym samym do kształtowania tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Zmiana towarzyszy mi w każdym etapie mojego życia, zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Czerpię radość z pracy, realizując działania rozwojowe w firmach w ramach szeroko pojętej sprzedaży i obsługi. Uważam, że dobra współpraca z Klientem jest sztuką, o którą wszyscy powinniśmy dbać podczas procesu sprzedaży. Uczestniczę także w procesach rekrutacji jako zewnętrzny konsultant. Ponadto angażuję się w inne działania rozwojowe w firmach o różnej skali działania. To spojrzenie z zewnątrz oraz doradztwo biznesowe są wartościami, do których przedsiębiorcy zaczynają przywiązywać coraz większą wagę na dzisiejszym rynku.  

4changeAkademię Biznesu w Katowicach założyłam z myślą, aby pomagać wszystkim, którzy chcą tworzyć dobre miejsca pracy, zwiększać zaangażowanie pracowników, poprawiać obsługę klienta, budować efektywne działy sprzedaży oraz kształtować skutecznych managerów.  

Formalnie moje wykształcenie rozpoczęłam od Wydziału Matematyki Politechniki Śląskiej na kierunki Statystyka i Ekonometria, które ukończyłam z wyróżnieniem. Podstawy ekonomii i biznesu poszerzyłam w Katedrze Finansów na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Projektami uzupełniły moją wiedzę o istotne zagadnienia z punktu widzenia aktualnie prowadzonych projektów.

Moją pasją są ludzie. Wspieram innych w rozwoju i działaniu, w którym sami wybierają kierunek. Podczas nauki nowych kompetencji, realizują swoje cele, czyli konkretne marzenia z datą realizacji.

Od 2006 r. nabywam doświadczenie zawodowe. Poszerzałam swoje kompetencje w zakresie funkcjonowania działów Human Resources w dużych korporacjach. Tworzyłam efektywne działy rekrutacji oraz szkoleń handlowych. Brałam udział w procesach związanych z budowaniem ścieżek karier oraz lojalności pracowników, poszerzaniem kompetencji działów wewnętrznych, jak i zewnętrznych dużych korporacji. Wspierałam aktywnie działy sprzedaży w szkoleniach sprzedażowych, procedurach obsługi klienta czy w rozwoju kompetencji związanych z zarządzaniem ludźmi. Kierowałam zespołami, pełniłam funkcje doradcze, koordynowałam projekty. Najbardziej koncentruję się na procesach w dziale sprzedaży. Uważam, że to one właśnie są podstawą każdej działalności. Ich efektywne funkcjonowanie może pozwolić na stabilny rozwój firmy.

Wierzę, że masz niezbędny potencjał do realizacji tego, czego tylko zapragniesz! Zachęcam Cię, aby już dziś zrobić pierwszy krok.