530 396 893 hello@4change.pl

Samoprzywództwo – sztuka podążania do sukcesu

4change wraz z Agata Rutkowska ma zaszczyt zaprosić na Wyjątkowe warsztaty w najbardziej nasłonecznionej części Europy! Zapraszamy do Portugalii na warsztat dla przedsiębiorczych kobiet.


Samoświadomość to fundament bycia dobrą przywódczynią i liderką. Niezależnie od tego, czy zarządzasz zespołami czy Twoja firma jest jednoosobowa, potrzebujesz zrozumienia siebie oraz mocnego osadzenia się w swoich zasobach oraz talentach, wartościach i celach. 

Aby świadomie i w zgodzie ze sobą korzystać ze swojej kreatywności, asertywności i odwagi, warto najpierw odkryć i poznać, co Ciebie porusza i co naprawdę jest Twoją przewagą. Niewiele zadań wymaga od nas tak dużo, jak poznanie siebie samego i zrozumienie własnej konstrukcji. Dlatego zapraszamy Cię do naszego programu rozwoju samoprzywództwa, żebyś mogła zrobić to w pięknych okolicznościach przyrody, komfortowych i bezpiecznych warunkach i przy wsparciu godnych zaufania przewodniczek.

Dzięki temu programowi wzmocnisz:

01
Samoświadomość
Dowiesz się, z czego możesz korzystać i co może być Twoją dźwignią rozwoju. Zrozumiesz swoje automatyzmy i miejsca, w których utykasz.
02
Spójność
Dowiesz się, z czego możesz korzystać i co może być Twoją dźwignią rozwoju. Zbudujesz nić, pomiędzy zasobami, talentami, wartościami i celami.
03
Autorytet
Nauczysz się co robić, żeby ludzie poszli za Tobą.
04
Wpływ
Zgłębisz wiedzę na temat neuronów lustrzanych i tego, jak wykorzystać je do budowania relacji z klientami, współpracownikami czy podwładnymi.
05
Asertywność
Poćwiczysz jak odpowiednio reagować, w każdej sytuacji w sposób autonomiczny i niezależny od innych.
06
Balans
Dowiesz się, jak w tym wszystkim wspierać zdrowie psychiczne swoje i swojej organizacji.

ZADBAJ O SWÓJ ROZWÓJ!

Według najnowszych badań Future of Work Institute w ciągu najbliższych 5 lat rozwój warunków pracy ulegnie gwałtownemu przyspieszeniu. Automatyzacja, wzrost personelu, wzrost zadań – choć to niewyobrażalne – stworzy jeszcze bardziej dynamicznie ewoluującą rzeczywistość biznesową. 

Przygotuj się na to! Wzmocnij swoje mięśnie samoprzywództwa. To one rozwiną Twoją skuteczność, autonomię i umiejętność współpracy.

W programie między innymi:

  • 19h godzin warsztatów realizowanych w trakcie wspólnych 4 dni zorganizowanego wyjazdu
  • networking w gronie przedsiębiorczych kobiet nastawionych na samorozwój
  • pobyt w uroczym hotelu (4*) w najbardziej nasłonecznionej części Europy, przepięknym wybrzeżu Algarve
  • pyszne, zdrowe dwa posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja)
  • poranny energiser w formule sesja jogi, biegania lub medytacji
  • możliwość udziału w dodatkowej atrakcjach (dodatkowo płatne) rejs łodzią, sesja zdjęciowa, dodatkowe masaże, wizyta w winiarni lub miły wieczór sommelierem odkrywającym uroki wykwintnych portugalskich win
  • możliwość (dodatkowo płatne) przedłużenia pobytu lub przyjazdu z rodziną oraz dziećmi

Cena programu nie zawiera:

  • biletów lotniczych (najbliższe lotniska: Faro Portugalia lub Sewilla Hiszpania)
  • ubezpieczenia na czas podróży
  • transferu na trasie lotnisko – hotel

Oferujemy pełne wsparcie organizacyjne związane z organizacją podróży oraz pobytem na miejscu w Portugalii

TERMIN
13-16 KWIETNIA

CENA
1399/os

ZALICZKA
30% CENY

MIEJSCA
OGRANICZONE

JESTEŚ GOTOWA NA WSPANIŁĄ PRZYGODĘ?

Nie czekaj do ostatniej chwili i zapisz się na warsztaty samoprzywództwa już teraz!

Podając numer telefonu wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez 4change akademia biznesu  w celach handlowych i marketingowych (art. 172 ust. 1. ustawy prawo telekomunikacyjne)

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z 4change akademia biznesu za pomocą środków komunikacji elektronicznej (art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług elektronicznych).

czy warto zaufać naszym szkoleniom?

Sprawdź nasze opinie, a sama będziesz mogła odpowiedzieć na to pytanie.

Niesamowite trenerki, pełen profesjonalizm, zawsze mogłam liczyć na wsparcie po szkoleniach . Trenerki także pomogły mi wdrożyć rozwiązania, które przygotowywaliśmy. Pani Magda posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, która dzieli się w bardzo przystępny sposób. Polecam ?
Barbara Hassa
Barbara Hassa
2021-11-21
Współpraca z 4Change to realna zmiana dla firmy. Konsultanci mają ogromną wiedzę biznesową, potrafią przeprowadzić zespół przez zmiany, widzą również, które procesy i w jaki sposób można usprawnić. Współpraca z 4Change to przyjemność.
Julia Kostowska
Julia Kostowska
2021-11-08
Bardzo polecam firmę zarówno dla Zespołów jak i dla osób zarządzających. Np indywidualne szkolenia managerskie na bardzo wysokim poziomie, szkoleniowiec, pani Magda, dokładnie przygotowuje się do spotkań, aby było ono maksymalnie dostosowane do potrzeb. Po szkoleniu bardzo ważny dla mnie był częsty kontakt i monitorowanie postępów, bardzo ciepła relacja!
Paulina Hamiga
Paulina Hamiga
2021-11-06
Profesjonalna i serdeczna firma. Wspolpraca w formie mentoringu menagerskiego. Każde spotkanie wiele wnosiło do warsztatu, wiedzy i umiejętności, co w konsekwencji pozwoliło zażegnać wielu potencjalnym kadrowym problemom oraz skutecznie utrzymac i rozwinąć firmę w trudnych COVID-owych czasach. Pani Magda zawsze punktualna, przygotowana i usmiechnieta. Mimo dynamicznej sytuacji wewnętrznej firmy szybko się adaptowała i dostosowywała rozwiązania pod zaistniałą sytuację. Pełny profesjonalizm! Serdecznie polecam!
Michał Sog
Michał Sog
2021-11-06
Świetne szkolenie 🙂
Karolina Stefanek
Karolina Stefanek
2020-10-13
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i bardzo miła atmosfera! Szukając szkolenia z zakresu obsługi Klienta, zależało mi na dostosowaniu treści szkolenia do naszej Firmy. Byłam pod wrażeniem, jak w 4Change zaprojektowano dla nas szkolenie, które zostało poprzedzone audytem w naszym ośrodku, a po szkoleniu moglibyśmy liczyć na pełne wsparcie we wdrażaniu wiedzy zdobytej podczas szkolenia. Korzystałam potem z innych usług szkoleniowych oferowanych przez 4Change i zawsze były dla mnie bardzo pomocne. Szczerze polecam!
Anna Ficek-Kiesler
Anna Ficek-Kiesler
2020-04-22
Trenerka Ola jestem pod wrażeniem. Szkolenie bardzo przydatne w pracy. Z jej rad będę korzystał codziennie. Spora dawka inspiracji. Dzięki!
Adrian Konieczny
Adrian Konieczny
2019-02-12
Dziękuję za bardzo wartościowe szkolenie.
Magdalena Kołodziejczyk
Magdalena Kołodziejczyk
2019-01-19
Call Now ButtonKliknij i zadzwoń