530 396 893 hello@4change.pl
Błażej Olżewski

Błażej Olżewski

Trener biznesu, konsultant.

Trener biznesu, konsultant. Jest doświadczonym trenerem i konsultantem biznesu. Na swoim koncie posiada 12 000 godzin szkoleń. Od 9 lat jest związany z obszarem szkoleń zarówno w formie etatowej w największych firmach branży finansowej na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich, jak i szkoląc pracowników przedsiębiorstw oraz doradzając ich szefom jako trener zewnętrzny. Główne wartości, jakimi kieruję się w swojej pracy to nie tylko kształtowanie umiejętności na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim budowanie odpowiedzialności i świadomości biznesowej w codziennych zawodowych wyzwaniach.
Z pasją tworzy i realizuję programy rozwojowe dla biznesu w tematyce sprzedaży, edukacji, obsługi klienta, komunikacji, zarządzania oraz etyki w biznesie.
Łączy wiedzę i praktykę popartą kilkunastoletnim doświadczeniem także na stanowiskach managerskich oraz doradczych w dużych korporacjach.

W ciągu ostatnich lat pracując samodzielnie, a także we współpracy z cenionymi firmami szkoleniowymi. Coraz częściej wspiera branżę edukacyjną. Jest niesamowitą bombą merytoryczną, Współpracuje z Wyższymi Uczelniami.

Może się pochwalić… Prowadzeniem autorskiego wykładu dla studentów studiów podyplomowych z etyki pt. „Metodologia i dydaktyka filozofii”.na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń