coronavirus

Jesteśmy z Wami zdalnie! I osobiście, tam gdzie pozwala na to sytuacja:
Praca zdalna z wykorzystaniem pomocy multimedialnych zastąpiła częściowo bezpośrednią interakcję z klientami, jednak działamy z tą samą skutecznością i efektywnością pracy. Życzymy zdrowia i pozytywnego myślenia w tym zaskakującym czasie. Jeżeli masz pytania, to zapraszamy do kontaktu za pomocą - formularza kontaktowego

530 396 893 hello@4change.pl

Szkolenia sprzedażowe

Czy stać Cię, aby przestać się uczyć?

Wszystkie nasze szkolenia realizujemy w wersji stacjonarnej i online. Porozmawiajmy o najlepszym rozwiazaniu! Telefon: 530 396 893

Szkolenia sprzedażowe dla handlowców

Strategia sprzedażowa jest jednym z najważniejszych obszarów funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. W przypadku, gdy klient zdecyduje się wydać pieniądze gdzieś indziej, cała reszta znacznie traci na znaczeniu. A jak Ty obsługujesz swoich klientów?

Czytaj więcej

Wszystkie drogi prowadzą do sprzedaży. Bez niej nawet najlepsza oferta w postaci rewelacyjnych produktów lub usług nie przyniesie firmie rozwoju finansowego. Bez sprzedaży pracownicy nie będą dobrze czuć się firmie, a co za tym idzie – nie osiągną pełni efektywności zawodowej. Krąg się więc zamyka i nieuchronnie wraca do kwestii sprzedaży, która jest najważniejszym elementem strategii firmy. Nie oznacza to, że doskonalenie produktu, dbałość o pracowników czy obsługa klienta schodzą na dalszy plan. Bez nich także nie można marzyć o sukcesie finansowym. Jednak to właśnie sprzedaż stanowi mechanizm napędowy dla pozostałych aspektów. Niesprawny silnik sprzedażowy w przedsiębiorstwie sprawi, że reszta też nie ruszy z miejsca.

Wiedzą o tym doskonale ludzie z pierwszej linii frontu. Handlowcy prowadzą setki spotkań z klientami, starając się odpowiadać na ich potrzeby i proponować najlepsze rozwiązania. Od tych osób zależy naprawdę wiele. Ich doświadczenie, kwalifikacje i, co warto podkreślić, niezbędna pasja do sprzedaży gwarantują sukces firmy w długim terminie. Dlatego rozwój kompetencji jest tu tak bardzo istotny. Proponujemy różnorodne szkolenia dla sprzedawców, zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych. Nasze szkolenie z techniki sprzedaży nie dotyka wyłącznie teoretycznych modeli sprzedażowych. Pogłębiamy wiedzę handlowców o praktyczne symulacje realnych sytuacji B2C i B2B, mając na celu zaoferowanie szkoleń handlowych, które będą nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim skuteczne. Celujemy w mierzalne rezultaty, skupiając się na ich osiąganiu w krótkim czasie.

Z czego składają się nasze szkolenia handlowe?

Nasze szkolenie techniki sprzedaży to pakiet treningów dla handlowców, podczas których przekazujemy praktyczne aspekty wypracowanych przez lata technik. Chcąc zaimplementować w pracy skuteczne techniki sprzedaży szkolenie musi najpierw zbudować solidny fundament teoretyczny, na który nałożymy później praktyczne zastosowanie szkolenia sprzedażowego. Dokonujemy diagnozy potencjału sprzedażowego każdego uczestnika. Polega ona na testach psychologicznych i rozmowie z prowadzącym, mając na celu wykazanie mocny stron handlowca oraz obszarów wymagających dopracowania. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się nasz panel dyskusyjny, będący stałym elementem każdego szkolenia dla sprzedawców. Dzielimy się podczas niego naszymi pomysłami na pozyskiwanie nowych klientów, pobudzając jednocześnie dyskusję w grupie. Wspólnie wypracowujemy dla każdego case-study realne i mierzalne parametry zwiększające przychody dla firmy.

Zdajemy sobie sprawę, że praca handlowca nie jest usłana różami i obfituje w sytuacje stresowe. Dlatego szkolenia sprzedażowe uzupełniamy o analizę problemów, które mogą się pojawić podczas pracy z klientem. Posiadamy obszerną bazę sytuacji zaistniałych w życiu codziennym. Dzięki temu możemy nasze szkolenia dla sprzedawców poprowadzić w kierunku chłodnej analizy tych nieprzyjemnych okoliczności i wspólnie wypracować rozwiązanie.

Nasze szkolenia handlowe przykładają szczególną uwagę do elementów konstrukcyjnych dobrej rozmowy sprzedażowej. Proces rozmowy rozkładamy na czynniki pierwsze, analizując podczas szkolenia dla handlowców zarówno tematy z pogranicza psychologii i socjologii, jak i techniki retoryczne o sprawdzonej skuteczności.

Rozmowa jest narzędziem w rękach handlowca, który ma ogromny wpływ na końcowy wynik procesu sprzedaży.

Jak szkolenia dla handlowców przekładają się na zwiększone zyski dla firmy?

Szkolenia sprzedaż w firmie pobudzają z wielu powodów. Przede wszystkim szkolenia dla sprzedawców poprawiają ich kompetencje twarde i miękkie, dzięki czemu są oni bardziej skuteczni w terenie. Nasze szkolenia sprzedażowe dla handlowców B2B i B2C dają solidny warsztat metodologiczny, gwarantując zarazem wiedzę praktyczną co do zastosowania znajdujących się w nim narzędzi. Osoby, które ukończyły nasze szkolenie techniki sprzedaży mają w przysłowiowym „jednym palcu”. Posiadają także mocny fundament psychologiczny i zbudowaną pewność siebie do radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Nasze szkolenie dla handlowców cechuje się bardzo szybkim i mierzalnym zwrotem z inwestycji. W krótkim czasie po jego ukończeniu większość sprzedawców osiąga nowe szczyty efektywności. Szkolenia sprzedażowe, które prowadzimy od wielu lat, pozwoliły firmom zwiększyć przychody o milionowe kwoty. Feedback, jaki otrzymujemy od naszych klientów, jednoznacznie podkreśla skuteczność przekazywanej przez nas wiedzy i motywuje do dalszego działania. Widząc ogromną potrzebę firm na profesjonalne szkolenia sprzedażowe, wychodzimy temu naprzeciw w postaci szytych na miarę treningów dla handlowców z wielu branż. To, jakie techniki sprzedaży szkolenie wypracuje u uczestników, przekłada się bezpośrednio na ich późniejszą efektywność.

Dlaczego warto przyjść na szkolenie dla sprzedawców?

Szkolenia handlowe stanowią forum wymiany wiedzy i doświadczeń, które często okazują się bezcenne i otwierają ocean możliwości zwiększania zysków przedsiębiorstwa. Skuteczność handlowców rośnie, a tym samym ich zadowolenie z pracy i zarobki. Nasze szkolenia dla handlowców pełnią funkcję mechanizmu inicjującego działanie wzajemnie zazębiających się elementów biznesowych, które pracują jak w zegarku. Droga do większych zysków dla firmy staje wówczas otworem.

Szkolenia dla handlowców online

Czas Covid -19 pokazał, że sprzedaż i obsług klienta przeniosła się online. Czy do tej pory Ci się wydawało, że nie da się tego zrobić, a teraz jest już to Twoja codzienność?

Sprawdź szkolenia sprzedażowe online i dowiedź się jak robić to lepiej!

Zdajemy sobie sprawę, że nie każde przedsiębiorstwo jest w stanie zapewnić swoim pracownikom szkolenia sprzedażowe w wymiarze stacjonarnym. Dynamiczna praca zespołu sprzedażowego wymusza nieustanną pracę z klientem. Cykl spotkań z klientami nigdy się nie kończy, co z jednej strony świadczy o dobrym zarządzaniu procesem sprzedaży, lecz także rodzi trudności w podnoszeniu kwalifikacji pracowników. Także handlowcy pracujący na własną rękę mają nieraz duży problem ze znalezieniem czasu na uczestniczenie w tradycyjnym kursie. Panuje powszechna opinia, że szkolenia dla handlowców w wersji stacjonarnej są o wiele bardziej skuteczne od ich odpowiedników online. Teza ta ma swoje uzasadnienie, jednak nie jest do końca prawdziwa. To prawda, że treningi sprzedażowe stacjonarne zapewniają lepszą interakcję i wymianę doświadczeń między uczestnikami a prowadzącym. Jednak nasze szkolenia handlowe online również nie pozbawiają uczestników tej możliwości. Duża ilość ciekawych ćwiczeń i zadań, praca z różnymi casami i wiele innych form wpływa na poszerzenie umiejętności i zmniejszenie kosztów dojazdu czy noclegu. Pytania są tu mile widziane, a nasi trenerzy także służą pomocą na wypadek pojawienia się niejasności. Szkolenia dla handlowców online mają natomiast tę ogromną zaletę, że odbywają się bez ograniczeń co do miejsca i czasu. Doskonalenie techniki sprzedaży szkolenie online umożliwia z poziomu wygodnego stanowiska we własnym domu lub firmie.

Szkolenia sprzedażowe online – zakres tematyczny

Prowadzone przez nas kursy sprzedażowe przez internet świetnie uzupełniają wiedzę i umiejętności w stosunku do aktualnej sytuacji na rynku. Profesjonalna narzędzia online umożliwiają płynne przechodzenie do poszczególnych tematów, których merytoryka pozostaje na najwyższym poziomie. Koncentrujemy się na praktycznym aspekcie działań sprzedażowych, omawiamy casy, ćwiczymy scenki, wciągamy uczestników do moderowanej dyskusji i ciekawych zadań. Podczas szkoleń sprzedażowych online wyposażamy uczestników w praktyczne umiejętności, które handlowcy mogą natychmiast zastosować w swojej pracy. Oczywiście, zróżnicowane techniki sprzedaży szkolenie online również traktuje jako swój stały element. Jednak przedstawiana przez nas podczas kursów sprzedażowych baza teoretyczna nigdy nie wchodzi w obszar niesprawdzonych hipotez i domysłów. Teoria jest dla nas niezbędną cegiełką dla skonstruowania praktycznego doświadczenia u kursantów. Szkolenia sprzedażowe online dotykają wielu aspektów procesu sprzedaży. Zaczynamy od samego handlowca, prześwietlając specyfikę jego zachowań i wskazując kierunek rozwoju w przyszłości. Osobowość oraz pewność siebie ma bardzo duże znaczenie w kontakcie z klientem nad czym pracujemy podczas modułów dot. przekonań. Strategie sprzedaży szkolenia online często traktują jako oderwane narzędzia robocze, które działają u każdego. Wiemy, że tak nie jest. Techniki sprzedażowe muszą współgrać z psychologicznymi uwarunkowaniami handlowca, dlatego tej tematyce poświęcamy dużo uwagi podczas każdego szkolenia dla sprzedawców online.

Preludium do zwiększenia rynkowej ekspozycji firmy stanowi pierwszy kontakt z potencjalnym klientem. Metodyka pozyskiwania nowych klientów oraz sposoby na wzbudzenie w nich autentycznej chęci do współpracy, stanowią bardzo ważny obszar naszych szkoleń handlowych online. Włączamy tu także wiedzę płynącą ze statystyk sprzedażowych, w których liczby w obiektywny sposób determinują kierunek działania. Bardzo ważne jest także przekazanie uczestnikom szkoleń umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, które każdy handlowiec wcześniej czy później napotka na swojej drodze. Oraz szybkiego odnajdywania się w efektywnym poukładaniu dnia oraz rutynach, które mają ogromne przełożenie na realizację celu sprzedażowego czy targetu.

Dlaczego nasze szkolenia sprzedażowe online są skuteczne?

Uwzględniamy potrzeby każdej branży i zdołaliśmy wypracować szereg rozwiązań sprzedażowych dla poszczególnych sektorów gospodarki. Prowadzone przez nas szkolenia dla handlowców online celują w praktyczne aspekty sprzedaży, podając uczestnikom narzędzia do rozwoju. Inwestycja w szkolenie online gwarantuje mierzalne efekty u handlowców. Otrzymują oni od nas najlepszą „wędkę”, ale złowienie „ryby” będzie wynikiem ich osobistej pracy. Szkolenia sprzedażowe online w 4change.pl chwalone są przez przedsiębiorstwa za bardzo dobry poziom merytoryczny i ciekawy sposób prezentacji. To, czym dzielimy się z klientami, pochodzi z ogromnej bazy wiedzy praktycznej, którą uzyskaliśmy przez lata pracy w obszarze poprawy efektywności sprzedażowej firm. Poznane w codziennej pracy techniki sprzedaży szkolenie online systematyzuje i uzupełnia, czyniąc z nich precyzyjne narzędzie do pomnażania zysków.

01

Jak słuchać, pytać i budować relację w sprzedaży

Jeśli jesteś:

 • Sprzedawcą
 • Handlowcem lub doradca technicznym
 • Właścicielem firmy, który samodzielnie promuje swoje usługi 
 • Przedstawicielem handlowym lub Doradcą handlowym w terenie
 • Opiekunem klienta lub Specjalista ds. Sprzedaży

I chcesz:

 • Zdobyć nowe narzędzia sprzedażowe i dowiedzieć się więcej o technikach sprzedaży
 • Zwiększyć bazę swoich klientów i ją aktywizować
 • Dowiedzieć się na czym polega prospecting i sprawdzić jak zacząć
 • Nauczyć się robić dobre pierwsze wrażenie, które pomaga w sprzedaży
 • Poznać swój Unique selling point i wyróżnić spośród konkurencji
 • Budować partnerskie relacje sprzedażowe
 • Zrozumieć z jakimi problemami spotykają się Twoi pracownicy w sprzedaży

To szkolenie jest dla Ciebie!

02

Jak wyprzedzać potrzeby i pytania klienta

Jeśli jesteś:

 • Początkującym Sprzedawcą, Handlowcem lub Doradcą klienta
 • Właścicielem firmy, który zamierza zatrudnić pierwszego handlowca
 • Przedstawicielem handlowym lub Doradcą technicznym w terenie
 • Opiekunem klienta lub Specjalistą ds. Sprzedaży

I chcesz:

 • Poznać skuteczne techniki sprzedaży
 • Dowiedzieć się więcej o ambitnych celach i realnych planach pracy
 • Budować i zarządzać bazą swoich lojalnych i polecających Cię klientów
 • Sprzedawać więcej klientom, którzy Cię już znają
 • Zdobyć nowe pomysły na sprzedaż i budowanie pozytywnego wizerunku profesjonalisty
 • Zrozumieć z jakimi problemami spotykają się Twoi pracownicy

To szkolenie jest dla Ciebie!

03

W biznesie nie dostajesz tego, na co zasługujesz. Dostajesz to, co wynegocjujesz

Jeśli jesteś:

 • Handlowcem lub sprzedawcą
 • Włascicielem firmy, który samodzielnie promuje swoje usługi 
 • Przedstawicielem handlowym lub Doradcą handlowym w terenie
 • Opiekunem klienta

I chcesz:

 • Nauczyć się postępować z trudnym klientem
 • Udzielać informacji zwrotnej reklamującemu produkt/usługę klientowi
 • Nauczyć się radzić sobie z manipulacjami
 • Umiejętnie wywierać wpływ na klientów

To szkolenie jest dla Ciebie!

04

Sztuka prowadzenia rozmów tak aby każdy czuł się wygranym

Jeśli jesteś:

 • Sprzedawcą, Opiekunem klienta lub Doradcą
 • Key Account Managerem
 • Właścicielem lub Managerem w firmie handlowej
 • Kierownikiem zespołu handlowego
 • Doradcą klienta lub Specjalistą ds. Sprzedaży

I chcesz:

 • Budować bazę lojalnych klientów na lata
 • Utrzymac klienta, mimo złożonej reklamacji czy niezadowolenia
 • Zadbać o dobre relacje w zespole
 • Radzić sobie z sytuacjami konfliktowymi
 • Nauczyć się budować dobre nastawienie do wykonywanych zadań i świadomie dbać o efektywność pracy w dobrej atmosferze

To szkolenie jest dla Ciebie!

Nie znalazłeś szkolenia dla siebie? 

Napisz do nas czego szukasz. Postaramy się pomóc.

Wielkość grupy

Podając numer telefonu wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez 4change akademia biznesu w celach handlowych i marketingowych (art. 172 ust. 1. ustawy prawo telekomunikacyjne)

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z 4change akademia biznesu za pomocą środków komunikacji elektronicznej (art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług elektronicznych).

akademia zarządzania

Projekty rozwojowe dedykowane dla Managerów, Zarządów oraz Właścicieli firm realizowane w formule szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń online

akademia sprzedaży

Projekty rozwojowe dedykowane dla Sił sprzedaży oraz wsparcia sprzedaży realizowane w formule szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń online

akademia budowania relacji

Projekty rozwojowe dedykowane dla osób zajmujących się Obsługą klientów oraz Sił sprzedaży w formule szkoleń stacjonarnych oraz online

mentoring właścicielski

Projekty rozwojowe dedykowane dla właścicieli małych oraz średnich firm prowadzone w formule mentoring online oraz stacjonarnie

audyt działu handlowego lub sprzedaży

Projekty audytowy prowadzony dla średnich i dużych organizacji prowadzony w formule bezpośredniego kontaktu

konsulting w obszarze sprzedaży i zarządzania sprzedażą

Indywidualne projekty realizowane w formule spotkań online lub stacjonarnych w zależności do celu i potrzeb