530 396 893 hello@4change.pl
Agata Rutkowska

Agata Rutkowska

Certyfikowana Trenerka Biznesu - Coaching

Certyfikowana trenerka biznesu z prawie 20-letnim doświadczeniem, coacherka, terapeutka Gestalt w trakcie certyfikacji, metodyk, przedsiębiorczyni i menedżerka z doświadczeniem na stanowisku wiceprezesa i prezesa zarządu.
Realizuje szkolenia zarówno dla osób prywatnych, pracowników jak i kadry menedżerskiej. Prowadzi pełne procesy rozwoju efektywności pracowników od wdrożenia, poprzez szkolenia merytoryczne i sprzedażowe, do treningu on
the job, coachingu indywidualnego i zespołowego włącznie. Posiada doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu kompleksowych programów rozwoju kompetencji z wykorzystaniem metod tradycyjnych i e-learningu oraz prowadzaniu szkoleń sprzedażowych, procesów certyfikacji oraz egzaminów kompetencji sprzedażowych w branży chemicznej, farmaceutycznej i automotive.
Redaktorka i współautorka poradników metodycznych z zakresu realizacji szkoleń wspartych narzędziami IT. Obecnie jej serce jest najbliżej tematów związanych z kondycją psychiczną, wdrażaniem w organizacjach komunikacji opartej na empatii i świadomości oraz pracą z zespołami w konflikcie i trudnych sytuacjach. Swoje programy wsparcia opiera na podejściu Gestalt ale również nurtach poznawczo-behawioralnych (ACT, DBT, EFT, Terapia Schematów) oraz nurtach mindfulness m.in. MBCT. Prowadzi swój kanał na Spotify „Szeptanki”, gdzie publikuje ćwiczenia, relaksacje i medytacje. Jest autorką szkolenia on-line „Kurs pogody ducha” wspierającego osoby w rozwoju nawyków uważności i włączania w codzienne życie zdobyczy psychologii pozytywnej.
Call Now ButtonKliknij i zadzwoń