530 396 893 hello@4change.pl
Dorota Nowak-Szymczyk

Dorota Nowak-Szymczyk

Koordynator projektów 4change, doświadczony trener sprzedaży, manager i handlowiec.

Posiada doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, B2B oraz zarządzaniu działem sprzedaży w branży farmaceutycznej oraz biurze podróży. Wiedzę i praktykę w tym obszarze nabyła dzięki umiejętnemu połączeniu licznych szkoleń z zakresu komunikacji, pracy z trudnym klientem, negocjacji, asertywności i zarządzaniu, z 11- letnią praktyką zawodową. Jej specjalizacja to także kompetencje miękkie, w tym obszar związany z zarządzaniem zmianą oraz stresem i emocjami, praca z trudnym klientem i sprzedaż.

Uprawnienia do realizacji projektów szkoleniowych poparte ponad 6 000h szkoleniowych na Sali szkoleniowej głównie ze sprzedaży oraz obsługi klienta, a także pracując z grupami w obszarze teambuilidingu.

Absolwentka Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów Buisness Management oraz Nauczyciel Praktycznej Nauki Zawodu. Od kilku lat współpracuje z wyższymi uczelniami tj. Uniwesytet Łódzki, Uniwersytet Wrocławski, Wyższa Szkoła Bankowa, wprowadzając na salę wykładową warsztaty z obsługi klienta.

Od dziecka związana ze sportem, od 15 lat prowadzi zajęcia fitness i promuje aktywność fizyczną.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń