530 396 893 hello@4change.pl
Monika Mucha

Monika Mucha

Doświadczony trener, konsultant oraz manager z wieloletnim stażem w strukturach korporacyjnych.

Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała na stanowiskach związanych ze sprzedażą bezpośrednią i telefoniczną w spółkach z branży finansowej, kolejno przez wiele lat zajmowała stanowiska Dyrektora Sprzedaży, Produktów czy Szkoleń i Rozwoju w firmach o zasięgu ogólnopolskim.

Przeprowadziła ponad 10 000 godzin szkoleń z zakresu zarządzania zespołami, optymalizacji procesów, restrukturyzacji, motywacji czy efektywności osobistej, modeli biznesowych oraz podstaw analizy zarządczej. Jest cenionym konsultantem, dla którego praca na zasobach i rozwój są istotą wsparcia firmy.

Ukończyła studia z zakresu Socjologii na Uniwersytecie Toruńskim, poparte Studiami Podyplomowymi z zakresu obrotu nieruchomości, analizy finansowej czy wieloma kursami poszerzającymi wiedzę w obszarze zarządzania oraz pokrewnym.

Pochwalić się można…..

Ma zamiłowanie do zarządzania procesowego i efektywności w pracy, a jej sukces polega na łączeniu wiedzy i pasji, dzięki czemu realizuje projekty związane ze skuteczną obsługą klienta i zarządzaniem. Regularnie pisze do magazynu Nowa sprzedaż oraz Szef sprzedaży.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń