530 396 893 hello@4change.pl
Żaneta Mańka

Żaneta Mańka

Doświadczony trener sprzedaży, coach, manager i handlowiec.

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, B2B oraz B2C oraz zarządzaniu działem sprzedaży. Wiedzę i praktykę w tym obszarze nabyła dzięki umiejętnemu połączeniu licznych szkoleń z zakresu komunikacji, pracy z trudnym klientem, negocjacji, asertywności i zarządzaniu, z 10 letnią praktyką zawodową na stanowiskach branży handlowej w dużych organizacjach, gdzie samodzielnie zbudowała solidne relacje z Klientami strategicznymi oraz wypracowała własne, sprawdzone i niezawodne metody osiągania celów. 

Uprawnienia do realizacji projektów szkoleniowych poparte ponad 6 000h szkoleniowych na Sali szkoleniowej głównie z obszaru sprzedaży oraz obsługi klienta oraz zarządzania sprzedażą. Jej specjalizacja to także kompetencje miękkie, w tym obszar związanych z zarządzaniem ludźmi oraz przywództwem, negocjacjami w biznesie, zarządzaniem zmianą oraz stresem
i emocjami w kontekście życia zawodowego.  

Ukończyła studia wyższe na kierunku Zarządzanie, Coaching oraz Mentoring oraz Szkołę Zarządzania sprzedażą i Studia Podyplomowe z zakresu Analizy Transakcyjnej. Wiele kursów oraz certyfikatów potwierdzające jej uprawnienia, m.in.: ITAA, Hause of Skills, czy Thomas PPA.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń